• 2013/08/30

EFHR ieško administratoriaus padėjėjo visam arba pusei etato

post_logo_efhrŠis darbo pasiūlymas yra skirtas asmenims suinteresuotiems žmogaus teisių bei tautinių mažumų teisių apsauga. Ieškome ambicingo asmens, norinčio mokytis ir tobulėti, sugebančio dirbti kompiuteriu. Teisės bei buhalterinės apskaitos išmanymas būtų privalumas. Taip pat kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymus asmenis be darbo patirties.

Siūlome:

  • kūrybingą, įdomų ir malonų darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • nuolatinį tobulėjimą dalyvaujant šalies ir tarptautiniuose mokymuose, konferencijose, stažuotėse ir seminaruose.

Darbo pobūdis:

  • pagalba Fondo administratoriui;
  • projektų koordinavimas.

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas;
  • kalbų mokėjimas: lietuvių, lenkų ir anglų (būtina sąlyga);
  • komunikabilumas, atvirumas, lankstumas ir noras tobulėti.

Jei esate suinteresuotas/-a darbu – laukiame jūsų CV ir motyvacinio laiško iki 2013 m. rugsėjo 5 d. el.paštu karjera@efhr.eu su prierašu ADMINISTRATORIUS

EFHR

Susijęs įrašas

Neaiški ir nerimą kelianti tautinių mažumų mokyklų ateitis

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija dar kartą pasisakė apie tautinių mažumų mokyklas. Buvo pristatyti pasiūlymai. Savivaldybių…
Ar neapykantos kalbai Lietuvoje uždegama žalia šviesa?

Internetui tapus ne tik kasdieniu informacijos, darbo ir pramogų įrankiu, neapykantos kalba taip pat rado savo…
EFHR pareiškimas dėl siūlymų atsisakyti rusų tautinės mažumos mokyklų

VšĮ „Europos žmogaus teisių fondas“ (EFHR) griežtai smerkia siūlymus atsisakyti rusų tautinės mažumos švietimo įstaigų Diskusijos…