• 2021/04/12

Ieškome administratoriaus/-ės

EFHR kviečia prie komandos jungtis administratorių(-ę). Jei Tave domina žmogaus teisės ir norėtum dirbti nevyriausybinėje organizacijoje, šis pasiūlymas kaip tik Tau!

Darbo pobūdis:

  • sklandžios biuro veiklos užtikrinimas;
  • skambučių priėmimas ir informacijos teikimas;
  • dokumentacijos ir korespondencijos valdymas;
  • informacijos paieška ir sisteminimas;
  • savanorių ir praktikantų darbo koordinavimas;
  • internetinio puslapio ir socialinių tinklų administravimas;
  • kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai:

  • puikios lietuvių ir lenkų kalbų žinios raštu ir žodžiu (anglų k. – privalumas);
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • atsakingumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • administracinio darbo patirtis – privalumas;
  • išsilavinimas teisės, politikos mokslų ar filologijos srityje – privalumas.

Mes siūlome:

  • įdomų darbą ir tobulėjimo galimybes;
  • lanksčias darbo sąlygas;
  • vietinius bei tarptautinis seminarus, mokymus ir konferencijas;
  • atlyginimą nuo 700 iki 1000 EUR (iki mokesčių).

Susidomėjai? Laukiame gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško su nuoroda „Administratorius (-ė)“ el. paštu info@efhr.eu iki 2021-04-25 d. Susisieksime ir pokalbiui pakviesime tik preliminariai atrinktus (-as) kandidatus (-es).

Turi klausimų? Skambink +370 691 50 822, parašyk žinutę mūsų Facebook profilyje arba el. paštu info@efhr.eu .

Kandidatuodami Jūs pateikiate asmens duomenis VšĮ „Europos žmogaus teisių fondui“. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į Fondo darbuotojus / praktikantus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Jeigu pasibaigus atrankai į atitinkamą darbo ar praktikos vietą mes nepasirinksime Jūsų kandidatūros ir nesudarysime su Jumis darbo ar praktikos sutarties, visus atrankos tikslais surinktus Jūsų asmens duomenis mes saugiai sunaikinsime.

Susijęs įrašas

Neaiški ir nerimą kelianti tautinių mažumų mokyklų ateitis

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija dar kartą pasisakė apie tautinių mažumų mokyklas. Buvo pristatyti pasiūlymai. Savivaldybių…
Ar neapykantos kalbai Lietuvoje uždegama žalia šviesa?

Internetui tapus ne tik kasdieniu informacijos, darbo ir pramogų įrankiu, neapykantos kalba taip pat rado savo…
EFHR pareiškimas dėl siūlymų atsisakyti rusų tautinės mažumos mokyklų

VšĮ „Europos žmogaus teisių fondas“ (EFHR) griežtai smerkia siūlymus atsisakyti rusų tautinės mažumos švietimo įstaigų Diskusijos…