• 2015/07/14

Prie mūsų komandos prisijungė nauja praktikantė

Prie mūsų komandos prisijungė nauja praktikantė

DSC_0466Sylwia Grzywacz yra II kurso teisės ir rusų filologijos Zeliona Guros universiteto studentė. Savo studijų metu pagal stipendijos programą išvažiavo studijuoti į Valstybinį A. Puškino vardo rusų kalbos institutą Maskvoje. Ši išvyka leido Sylwiai pagerinti savo kalbos įgūdžius, pagilinti žinias apie šalies kultūrą bei susipažinti su Rusijos Federacijos visuomenės mentalitetu.

Iki šiol mūsų naujos praktikantės patirtis buvo susijusi daugiausia su vertimais rusų kalba. Sylwia taip pat dalyvavo įvairiose humanitarinėse akcijose ir padėdavo rinkti pinigus nepasiturintiems.

Sylwia apsisprendė atlikti dviejų mėnesių praktiką Europos žmogaus teisių fonde (EFHR), nes nori studijų metu įgytas žinias panaudoti praktikoje. Ji įsitikinusi, kad mūsų Fondas leis jai įgyti naujų įgūdžių ir kad EFHR yra tinkama tam vieta.

Kol Sylwia bus EFHR, ji norėtų pagilinti savo žinias apie tautinių mažumų, o visų pirma apie lenkų tautinės mažumos, kuri gyvena Lietuvos teritorijoje, teises.

Mūsų praktikantė ypatingą dėmesį skiria Europos Sąjungos teisėms, o taip pat moterų ir vaikų teisėms įvairiose pasaulio šalyse. Sylwia tikisi, kad savo buvimo Vilniuje metu taip pat turės galimybę mokytis lietuvių kalbos.

EFHR

Susijęs įrašas

Neaiški ir nerimą kelianti tautinių mažumų mokyklų ateitis

Neaiški ir nerimą kelianti tautinių mažumų mokyklų ateitis

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija dar kartą pasisakė apie tautinių mažumų mokyklas. Buvo pristatyti pasiūlymai. Savivaldybių…
Ar neapykantos kalbai Lietuvoje uždegama žalia šviesa?

Ar neapykantos kalbai Lietuvoje uždegama žalia šviesa?

Internetui tapus ne tik kasdieniu informacijos, darbo ir pramogų įrankiu, neapykantos kalba taip pat rado savo…
EFHR pareiškimas dėl siūlymų atsisakyti rusų tautinės mažumos mokyklų

EFHR pareiškimas dėl siūlymų atsisakyti rusų tautinės mažumos mokyklų

VšĮ „Europos žmogaus teisių fondas“ (EFHR) griežtai smerkia siūlymus atsisakyti rusų tautinės mažumos švietimo įstaigų Diskusijos…