• 2015/01/05

EFHR ieško naujų darbuotojų

post_logo_efhrEuropos žmogaus teisių fondas (EFHR) ieško naujų darbuotojų:

  1. Administratoriaus (-ės)
  2. Projektų koordinatoriaus (-ės)

Šis darbo pasiūlymas yra skirtas asmenims besidomintiems žmogaus teisių bei tautinių mažumų teisių apsauga. Ieškome ambicingo asmens, norinčio mokytis ir tobulėti. Teisės bei buhalterinės apskaitos išmanymas būtų privalumas.

Siūlome:

  • kūrybingą, įdomų ir malonų darbą;
  • galimybę dirbti tarptautinėje aplinkoje;
  • užsienio kalbų žinias lavinančią aplinką;
  • nuolatinį tobulėjimą dalyvaujant šalies ir tarptautiniuose mokymuose, konferencijose, stažuotėse ir seminaruose.

Administratoriaus darbo pobūdis:

  • Teisinės Pagalbos Centro administravimas;
  • bendradarbiavimas su institucijomis, organizacijomis, žiniasklaida.

Koordinatoriaus darbo pobūdis:

  • projektų rengimas ir koordinavimas;
  • informacinės medžiagos rengimas.

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas;
  • geros lietuvių, lenkų ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu (būtina)
  • geros rusų kalbos žinios raštu ir žodžiu (privalumas)
  • komunikabilumas, atvirumas, lankstumas ir noras tobulėti;
  • analitiniai gebėjimai;
  • pozitivus nusistatymas žmogaus atžvilgiu;
  • visuomeninis jautrumas;
  • organizaciniai įgūdžiai ir gebėjimas dirbti spaudžiant laikui.

Jei esate suinteresuotas/-a darbu – laukiame jūsų CV ir motyvacinio laiško anglų kalba iki 2015 m. susio 25 d. el.paštu karjera@efhr.eu su prierašu ADMINISTRATORIUS(-RĖ) arba PROJEKTŲ KOORDINATORIUS (-RĖ).

EFHR

Susijęs įrašas

Neaiški ir nerimą kelianti tautinių mažumų mokyklų ateitis

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija dar kartą pasisakė apie tautinių mažumų mokyklas. Buvo pristatyti pasiūlymai. Savivaldybių…
Ar neapykantos kalbai Lietuvoje uždegama žalia šviesa?

Internetui tapus ne tik kasdieniu informacijos, darbo ir pramogų įrankiu, neapykantos kalba taip pat rado savo…
EFHR pareiškimas dėl siūlymų atsisakyti rusų tautinės mažumos mokyklų

VšĮ „Europos žmogaus teisių fondas“ (EFHR) griežtai smerkia siūlymus atsisakyti rusų tautinės mažumos švietimo įstaigų Diskusijos…