• 2021/04/09

Ieškome teisininko/-ės (privalumas – lenkų k.)

Europos žmogaus teisių fondas (EFHR) yra nevyriausybinė organizacija nuo 2010 m. veikianti Lietuvoje. Organizacija teikia nemokamas teisines konsultacijas, organizuoja mokymus žmogaus teisių, tautinių mažumų temomis ir bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis.

Šiuo metu prie mūsų komandos Vilniuje kviečiame prisijungti teisininką/-ę.

Neseniai baigei teisės studijas, o gal kaip tik ruoši baigiamąjį studijų darbą? Domiesi žmogaus teisių tematika ir norėtum dirbti nevyriausybinėje organizacijoje? Jei taip, šis pasiūlymas kaip tik Tau!

Darbo pobūdis:

  • teisinių konsultacijų teikimas;
  • dokumentų rengimas, atstovavimas institucijose bei organizacijose;
  • pagalba advokatei tvarkant klientų procesinius dokumentus;
  • teisės aktų ir teismų praktikos analizė;
  • teisinių straipsnių svetainei rengimas;
  • pagalba koordinuojant savanorių ir praktikantų darbą;
  • kita organizacinė pagalba.

Reikalavimai:

  • teisinis išsilavinimas (arba paskutiniai studijų metai);
  • puikūs lietuvių kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu), geri anglų k. įgūdžiai; privalumas – puikūs lenkų kalbos įgūdžiai;
  • noras tobulinti profesinius įgūdžius žmogaus teisių ir tautinių mažumų teisių srityse.

Siūlome:

  • lankstų darbo laiką, galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • galimybę gilinti žinias tarptautinės ir nacionalinės teisės srityse;
  • galimybę nemokamai išvykti į tarptautinius mokymus ir konferencijas žmogaus teisių tema;
  • darbą jaunatviškame ir daugiakultūriniame kolektyve;
  • galimybę įgyvendinti edukacinius projektus mokyklose ir aukštosiose mokyklose, ugdyti savo edukacinius ir komunikacinius įgūdžius;
  • galimybę kurti ir įgyvendinti iniciatyvas bei socialines kampanijas prieš rasizmą, diskriminaciją, nacionalizmą ir kt.;
  • galimybę prisidėti prie socialinio ir pilietinio aktyvumo populiarinimo tarp jaunimo;
  • darbines išvykas į Lietuvos regionus (skleisti informaciją apie EFHR teikiamą nemokamą teisinę pagalbą, informacinės kampanijos apie žmogaus teises, tautinių mažumų teises, darbuotojų teises ir pan.);
  • atlyginimą nuo 700 EUR neatskaičius mokesčių (priklausomai nuo darbo krūvio).

Susidomėjai? Laukiame Tavo CV ir motyvacinio laiško el. paštu info@efhr.eu iki balandžio 30 d.

Turi klausimų? Skambink +370 691 50 822, parašyk žinutę mūsų Facebook profilyje arba el. paštu info@efhr.eu .

Kandidatuodami Jūs pateikiate asmens duomenis VšĮ „Europos žmogaus teisių fondui“. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į Fondo darbuotojus / praktikantus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Jeigu pasibaigus atrankai į atitinkamą darbo ar praktikos vietą mes nepasirinksime Jūsų kandidatūros ir nesudarysime su Jumis darbo ar praktikos sutarties, visus atrankos tikslais surinktus Jūsų asmens duomenis mes saugiai sunaikinsime.

Susijęs įrašas

Neaiški ir nerimą kelianti tautinių mažumų mokyklų ateitis

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija dar kartą pasisakė apie tautinių mažumų mokyklas. Buvo pristatyti pasiūlymai. Savivaldybių…
Ar neapykantos kalbai Lietuvoje uždegama žalia šviesa?

Internetui tapus ne tik kasdieniu informacijos, darbo ir pramogų įrankiu, neapykantos kalba taip pat rado savo…
EFHR pareiškimas dėl siūlymų atsisakyti rusų tautinės mažumos mokyklų

VšĮ „Europos žmogaus teisių fondas“ (EFHR) griežtai smerkia siūlymus atsisakyti rusų tautinės mažumos švietimo įstaigų Diskusijos…