• 2015/03/25

Europos žmogaus teisių fondas ieško teisininko(-ės)

post_logo_efhrEuropos žmogaus teisių fondas (EFHR) ieško naujo darbuotojo – teisininko (-ės) 0,25 – 1 etatas.

Jei domiesi žmogaus teisėmis bei tautinių mažumų teisių apsauga, šis darbo pasiūlymas kaip tik Tau. Ieškome ambicingo asmens, norinčio mokytis ir tobulėti.

Siūlome:

  • kūrybingą, įdomų ir malonų darbą;
  • galimybę dirbti tarptautinėje aplinkoje;
  • užsienio kalbų žinias lavinančią aplinką;
  • nuolatinį tobulėjimą dalyvaujant šalies ir tarptautiniuose mokymuose, konferencijose, stažuotėse ir seminaruose.

Reikalavimai:

  • aukštasis teisinis išsilavinimas (bakalauro laipsnis);
  • geros lietuvių ir lenkų kalbų žinios (būtina);
  • anglų kalbos žinios (privalumas).

Darbo pobūdis:

  • Fondo klientų tiesioginis konsultavimas teisės klausimais;
  • teisės aktų ir teismų praktikos analizė;
  • procesinių dokumentų rengimas;
  • kitos užduotys susijusios su EFHR veikla.

Jei esi suinteresuotas/-a darbu laukiame Tavo CV ir motyvacinio laiško lietuvių ir lenkų  kalba iki 2015 m. balandžio 2 d. el.paštu karjera@efhr.eu su prierašu Teisininkas (-ė).

EFHR

Susijęs įrašas

Neaiški ir nerimą kelianti tautinių mažumų mokyklų ateitis

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija dar kartą pasisakė apie tautinių mažumų mokyklas. Buvo pristatyti pasiūlymai. Savivaldybių…
Ar neapykantos kalbai Lietuvoje uždegama žalia šviesa?

Internetui tapus ne tik kasdieniu informacijos, darbo ir pramogų įrankiu, neapykantos kalba taip pat rado savo…
EFHR pareiškimas dėl siūlymų atsisakyti rusų tautinės mažumos mokyklų

VšĮ „Europos žmogaus teisių fondas“ (EFHR) griežtai smerkia siūlymus atsisakyti rusų tautinės mažumos švietimo įstaigų Diskusijos…